Wanted Gaming Platform PUBG alımları başladı.

Duo ve Squad Arayorsan burası senin yerin
Cevapla
no avatar
lanzorate
Mesajlar: 1
Kayıt: Prş Oca 11, 2018 6:18 pm

Wanted Gaming Platform PUBG alımları başladı.

Prş Oca 11, 2018 6:19 pm

İyi oyunlar PUBG tutkunları. Size bir teklifim var!!!
Oyunlarda yaşanan bir çok sıkıntı ve endişe mevcut. Gerek oyunun yapısını bozanlar, oyunun tadını kaçıranlar ve troller. Bunlar fazlasıyla can sıkıcı bir hal alıyor haliyle.
Gereksiz küfürler ve zevksiz oyunlar oluyor bunun sonucunda.
Tanıdığınız ve güvenebileceğiniz insanlar ile , oyun trollenmeden , gereksiz küfürler ve hakaretler olmadan en önemlisi de eğlenerek oyun oynamaya ne dersiniz? Biz Wanted Gaming olarak bunu size sunuyoruz.
Discord üzerinden oyun içi iletişimimizi sağlayarak kontolü elimizde tutuyoruz. Oluşturduğumuz ortam aile ortamından farksızdır. Böylelikle oynadığınız oyunu kaybetseniz bile eğlenebiliyorsunuz. Uzmanlaşmak istediğiniz alanlarda uzman arkadaşlarımız tarafından eğitim görebilir , kendinizi geliştirebilirsiniz.
Her şansı değerlendirmekte yarar var. Vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Discord dışında iletişime geçmek için lütfen Resmi Facebook sayfamıza mesaj atın.
Başvuru Formu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... g/viewform
DISCORD: https://discord.gg/wEqnXBV
FACEBOOK: https://www.facebook.com/WantedOfficial

Okuduğunuz ve değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.

Not: Alımlarımız Discord üzerinden sesli bir şekilde olmaktadır. Alım günlerimiz Cumartesi-Pazar günlerinde, 14.00-20.00 arasında olmaktadır.

Cevapla

PUBG Türkiye Discord

PUBG Nedir ?

PUBG online olarak oynanan bir hayatta kalma oyunudur. Oyunda ilk başta maksimum 100 kişi bir adaya düşüyor ve bu adada hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Hayatta kalmak için ise adadaki silahlar ve mühimmatları rakiplerinizden önce bularak ilk hamleyi yapmanız gerekiyor. Sadece rakiplerle savaşmak elbetteki yetmiyor gittikçe daralan alanda akıllıca hamleler yaparak beklenmedik yerlere siper alarak rakiplerini öldürmeniz gerekiyor. En son hayatta kalan olabilmek için pubgturkiye.org'dan haber ve taktik almayı unutmayın