PUBG Türkiye Discord Grubumuza Sizde Davetlisiniz. Katılabilmeniz için; aşağıdaki DISCORD butonuna basmanız yeterlidir. Siz değerli oyuncu arkadaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 • DISCORD
 • https://discordapp.com/invite/K7rEugE

  PUBG Nedir ?

  PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkarılan bir oyundur. Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına veya takım arkadaşları ile hayatta kalma mücadelesi verirler. UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 4 & 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır. ARMA Serisi, H1Z1 : King of the Kill gibi oyunların ve “Battle Royale” oyun türünün öncüsü olan, PLAYERUNKNOWN takma adıyla dünyaca üne sahip Brendan Greene, bu heyecan verici proje için Bluehole’un tecrübeli ekibiyle birlikte çalışmıştır. Bu sadece bir oyun değil : HAYATTA KALMA SAVAŞI ! En son hayatta kalan olabilmek için pubgturkiye.org 'dan haber ve taktik almayı unutmayın. PubgTurkiye.org iyi oyunlar diler.

  PUBG BUG'LI EV

  Oyun içindeki Ekran görüntüleri ve videolarını burada paylaş
  Cevapla
  no avatar
  DufoXLer
  Mesajlar: 1
  Kayıt: Sal Eyl 18, 2018 3:53 am

  PUBG BUG'LI EV

  Sal Eyl 18, 2018 4:04 am

  PUBG BUG18.08.2018 / 03.57a.m.
  PUBG çöl haritasındaki " Los Leones " ve " prison " 'ın ortası ve " Valle del Mar "tarafında buglı bir ev bulunmaktadır.
  Bug'lı evin videosunun klibini link olarak bırakıyorum.
  " https://clips.twitch.tv/GiftedTsundereDillFunRun "

  Cevapla
   

   

  cron