Pubg Fps Arttırma

Oyun hakkında genel sorular
no avatar
Administrator
Site Admin
İletişim:

Pubg Fps Arttırma

Cum Eki 27, 2017 3:08 pm

Resim

Bu konuda sizlere Pubg oyununda nasıl fps arttıracağınızı göstereceğim. Pubg oyunu şuan tam sürüm olarak çıkmadığı için bazı eksikleri bulunsada oyunu rahatça oynuyabilmeniz için bu anlatıcaklarımı uygulamanız gerekiyor.

1. Adım Grafik Ayarları

Oyundaki ayarlarınızı sadece Uzak görüşü Ultra diğerlerini Çok düşük ayarlayın.

Resim

2. Adım Ekran kartınızın Driverini Güncelleyin

NVIDIA GeForce 385.41 WHQL: nvidia.com/Download/index.aspx

AMD Radeon Software Crimson ReLive 17.8.2: support.amd.com/en-us/download

3. Adım Msconfig Ayarı

Msconfig ayarlarını yaptığınızda bilgisayarınız açıldığı zaman rahatlamış olacak.

Resim

4. Adım Dxdiag Ayarı

Arama yerine Dxdiag yazarak sisteminizin bütün bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ekran kısmında önerilen çözünürüklük ne ise oyunda da onu kullanın.

Resim

5. Adım Windows Aero Ayarı

Windows özelleştir diyerek windows klasik modu seçiniz.

Resim

Bu ayarları yaptıktan sonra bilgisayara göre değişken olarak Pubg oyununda 20 ila 40 arasında fps'iniz değişecektir.

PUBG Türkiye Discord

PUBG Nedir ?

PUBG online olarak oynanan bir hayatta kalma oyunudur. Oyunda ilk başta maksimum 100 kişi bir adaya düşüyor ve bu adada hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Hayatta kalmak için ise adadaki silahlar ve mühimmatları rakiplerinizden önce bularak ilk hamleyi yapmanız gerekiyor. Sadece rakiplerle savaşmak elbetteki yetmiyor gittikçe daralan alanda akıllıca hamleler yaparak beklenmedik yerlere siper alarak rakiplerini öldürmeniz gerekiyor. En son hayatta kalan olabilmek için pubgturkiye.org'dan haber ve taktik almayı unutmayın