PUBG Türkiye Discord Grubumuza Sizde Davetlisiniz. Katılabilmeniz için; aşağıdaki DISCORD butonuna basmanız yeterlidir. PUBG Türkiye Twitch yayınına da bekleriz. Yayınımıza Sizde Davetlisiniz. Yayına katılabilmeniz için; aşağıdaki TWITCH butonuna basmanız yeterlidir. Siz değerli oyuncu arkadaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 • DISCORD
 • TWITCH
 • FACEBOOK
 • YOUTUBE
 • PUBG Nedir ?

  PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkarılan bir oyundur. Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına veya takım arkadaşları ile hayatta kalma mücadelesi verirler. UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 4 & 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır. ARMA Serisi, H1Z1 : King of the Kill gibi oyunların ve “Battle Royale” oyun türünün öncüsü olan, PLAYERUNKNOWN takma adıyla dünyaca üne sahip Brendan Greene, bu heyecan verici proje için Bluehole’un tecrübeli ekibiyle birlikte çalışmıştır. Bu sadece bir oyun değil : HAYATTA KALMA SAVAŞI ! En son hayatta kalan olabilmek için pubgturkiye.org 'dan ve DISCORD Klanımızdan haber ve taktik almayı unutmayın. PubgTurkiye.org iyi oyunlar diler.

  • Forum
   Başlıklar
   Mesajlar
   Son mesaj

  Toplam 17 kullanıcı çevrimiçi :: 0 kayıtlı, 0 gizli ve 17 misafir (son 5 dakika öncesinden itibaren aktif olan kullanıcılar temel alınır)

  Bugüne kadar en çok 860 kişi Cmt Ara 12, 2020 10:04 am tarihinde çevrimiçi oldu

  Bugün doğum günü olan kimse yok

  Toplam 741 mesaj

  Toplam 287 başlık

  Toplam 5091 üye

  Yeni üyemiz ozgrgbrs