Sayın yetkililer iki sorum olacak

Cevapla
no avatar
Byshans
Mesajlar: 2
Kayıt: Prş Haz 10, 2021 10:46 pm

Sayın yetkililer iki sorum olacak

Prş Haz 10, 2021 11:03 pm

Merhaba pıbgmobile yetkilisi arkadaşlarımız.
Adım mustafa londrada ikamet ediyorum ve oyunun çıkış tarihinden itibaren bu oyunu oynuyorum.
1.Sorum hesabım çalındı ve tüm uğraşlarım sonucu hesabım bana geri verilmedi. Elimde tüm kanıtlarımın olmasına rağmen pubg yetkili destek ekibi bana gereken yardımı sağlamadı.
Hesap id:✅
Hesap ismi:✅
email:✅
Satın alma geçmişim:✅
Hesap oluşturma tarihi:✅
Sosyal mesyalarım:✅
Bunların her birini eksiksiz yetkili arkadaslarimiza iletmis olmama ragmen saniyorumki gorevini yerine getirmeyen mesai arkadaslarina sahipsiniz. Ve yillardir oynadigim hesabima farkli surum ile giris yaptiklari icin giremedim yetkili arkadaslara gerek ekran goruntulerinide ilettim ve hacker tarafindan hesabima 10 yil ban atildi. Yani sayenizde hesabim kullanilamaz hale geldi.
2.Sorum yine farkli bir hesabim ile ciddi paralar yatirdigim bir hesabim yaklasik 80-100.000₺ civarindan bahsediyorum sebebi belli olmadan 1 yil ban yedi sebeb sordugumda oyun ici dosya engellemek veya hile veya partinde hileci vardi gibi otomatik cevaplar geliyor.
Bu kadar emek ve para harcanmis bir hesapta hile acacak kadar akil yoksunu bir insan degilim ki hilenin ne oldugunu dahi bilmiyorum. Millet oto ait config va givi her turlu hileyinkullanir bildirmemize ragmen banlanmiyor benim bu sorunlarimi once dinleyip sonra cozecek kimse varmi acaba.?

no avatar
Byshans
Mesajlar: 2
Kayıt: Prş Haz 10, 2021 10:46 pm

Re: Sayın yetkililer iki sorum olacak

Cmt Haz 12, 2021 4:30 pm

Cevap bekliyorum lütfen bu konuda.

Cevapla