PlayerUnknown's Battlegrounds Sırt Çantaları Rehberi

Pubg oyununda başarılı olabilmek için Taktik ve Strateji buradan öğrenebilirsiniz
Cevapla
no avatar
Administrator
Site Admin
Mesajlar: 23
Kayıt: Pzr Eki 15, 2017 2:21 pm
Konum: Turkey
İletişim:

PlayerUnknown's Battlegrounds Sırt Çantaları Rehberi

Pzr Eki 29, 2017 8:14 pm

Bu Konuda Oyunda Bulunan Çantalara ve Özelliklerine Değineceğim.

Sırt çantaları oyun içerisinde size ait olan envanterleri taşımanızda yardımcı olan bir araçtır. Her bir seviyedeki sırt çantası, taşıyabildikleri envanter kapasitelerine göre değişiklik göstermektedir. Sırt çantalarının temel kapasitesi 400’dür. Seviyelerine göre alacağı eşya sayısı artmaktadır.

1.Seviye Sırt Çantası

Resim

Hafif parlak bej rengi tasarımında olan bu sırt çantası 1. seviyede bir sırt çantasıdır. Eğer herhangi bir sırt çantasına sahip değilseniz karşınıza çıkar çıkmaz alınması gerekilen bir sırt çantasıdır. +150 envanter kapasitesi özelliğine sahiptir.

2.Seviye Sırt Çantası

Resim

İkinci seviye bir sırt çantası olan bu item ise koyu yeşil görünümü özelliği ile bilinir. Fakat 2 farklı renk seçeneği vardır. Koyu yeşil ve kirli sarı süslemesi ile açık yeşil rengi. Bu seviyedeki çantanın envanter kapasitesi ise +200’dür.

3.Seviye Sırt Çantası

Resim

Tasarımı ile kolaylıkla tanınabilinen bir item olan 3. Seviye sırt çantası kaba bir yapıya sahiptir. Bunun sebebi ise onun kapasite hacmidir. +250 envanter kapasitesi özelliği ile gelen 3. Seviye sırt çantası en iyi seçenek olmaktadır.

Diğer Eşyalar

Benzin Bidonu

Resim

Benzin bidonları yalnızca aracınıza benzin doldurmak için kullanılır. Herhangi bir patlama amacıyla kullanılamaz.

Çok Amaçlı Kemer

Resim

Her oyuncuya oyun başlangıcında verilen bir itemdir. Oyuna başlamadan önce giydiğinizi emin olun çünkü +50 taşıma kapasitesi özelliği bulunmaktadır.

Cevapla

PUBG Türkiye Discord

PUBG Nedir ?

PUBG online olarak oynanan bir hayatta kalma oyunudur. Oyunda ilk başta maksimum 100 kişi bir adaya düşüyor ve bu adada hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Hayatta kalmak için ise adadaki silahlar ve mühimmatları rakiplerinizden önce bularak ilk hamleyi yapmanız gerekiyor. Sadece rakiplerle savaşmak elbetteki yetmiyor gittikçe daralan alanda akıllıca hamleler yaparak beklenmedik yerlere siper alarak rakiplerini öldürmeniz gerekiyor. En son hayatta kalan olabilmek için pubgturkiye.org'dan haber ve taktik almayı unutmayın