Hesabım haksız yere askıya alındı

no avatar
İremadıymann

Hesabım haksız yere askıya alındı

Pzt Mar 22, 2021 2:14 pm

PUBG MOBİLE oyuncusuyum. 20.03.2021 Tarihinde rastgele takıma dahil olan takım arkadaşımın benim bilgim olmadan hile yapmış olması sebebiyle 10 yıl PUBG MOBİLE'den engel yedim.

Hileyi benim kullanmadığımı takım arkadaşımın hileyi kullandığını bunun sebebiyle benim de engel yediğimi belirtmek isterim.

Bu durumun düzeltilmesini neden engel yediğimin belirtilmesini, haksız durumda yediğim engelin kaldırılmasını talep ediyorum.

PUBG MOBİLE Kullanıcı adım : rush•İREM
PUBG MOBİLE ID:5120888176
PUBG MOBİLE engel yeme tarihi :20.03.2021

Kullanıcı avatarı
Administrator
Site Admin
İletişim:

Re: Hesabım haksız yere askıya alındı

Pzt Mar 22, 2021 3:35 pm

PUBG Mobile tarafından değerlendirmeye alınabilecek bir liste. Basit ve açıkça derdinizi anlatmak için aşağıda hazırlamış olduğumuz dilekçenin gereken kısımlarını kendi bilgilerinize göre doldurun ve yine aşağıda vermiş olduğumuz PUBG Mobile iletişim adreslerine gönderin. Bu itiraz dilekçesi ile hesabınız büyük bir ihtimalle açılacaktır.

PUBG Mobile İtiraz Dilekçesi Yazma Örneği
Gönderilecek Adres – İletişim Maili:

PUBGMOBILE_CS@tencentgames.com

Konu Başlığı:

Neden PUBG hesabım yasaklandı?

Konu İçeriği:

Sayın PUBG geliştirici, kısa bir süre önce hesabım sizin tarafınızdan yasaklandı, bu yasağı kabul etmemekle beraber şiddetle itiraz ediyorum. Hesabım sebepsiz yere yasaklanıp oyundan uzaklaştırılmıştır, hiç bir kanıt ve delil olmadığı gibi yapılan uygunsuz bir davranış da yoktur. Eğer hesabımın kurallarınızı ihlal eden bir davranışı olduysa ihlal ettiğimi gösteren kanıt istiyorum. Hesabımın yeniden açılması konusunda iyi bir haber bekliyorum, iyi günler.

Hesap Bilgileri:

Hesap detayları:
Kullanıcı adı:
ID:
Seviye:

no avatar
İremadıymann

Çrş Mar 24, 2021 11:51 am

Dediklerinizi yaptım Mail yolluyorum fakat sistem otomatik mail atıyor het hangi biri incelemiyor ne yapmam gerekiyor?

Kullanıcı avatarı
Administrator
Site Admin
İletişim:

Çrş Mar 24, 2021 2:56 pm

Oyun içinde Destek kısmından yardım alabilirsiniz. Saygılar.

no avatar
GozdenUzak

Çrş May 19, 2021 5:18 pm

PUBGMOBILE_CS@tencentgames.com bu adrese e posta yollayamıyorum