Graveyard duvarın içine girme

Bir hata veya sorunla karşılaştın mı ? Mümkün olan her ayrıntıyı eklemeyi unutma
no avatar
AtomKoala221

Graveyard duvarın içine girme

Cmt Şub 17, 2018 6:25 pm

Grave yardda bırakılan bır bosluk yüzünden duvara gırılebılıyor ve duvarın icinde el bombasından bıle hasar yenmiyo bu hata nın acılen duzeltılmesi gerek bu yere 1 kısı gırebiliyor eger bu hata duzeltılmezsse cok buyuk sorunlara sebep olabılır su an elımde bu yerin bır fotografı yok ve cok ayrıntı vermek ıstemiyorum cünkü bunu baska kısılerin bunu ögrenmesi çok kotu olur ve bunu ıstemıyorum

no avatar
black

Re: Graveyard duvarın içine girme

Sal Haz 12, 2018 1:16 am

AtomKoala221 yazdı:
Cmt Şub 17, 2018 6:25 pm
Grave yardda bırakılan bır bosluk yüzünden duvara gırılebılıyor ve duvarın icinde el bombasından bıle hasar yenmiyo bu hata nın acılen duzeltılmesi gerek bu yere 1 kısı gırebiliyor eger bu hata duzeltılmezsse cok buyuk sorunlara sebep olabılır su an elımde bu yerin bır fotografı yok ve cok ayrıntı vermek ıstemiyorum cünkü bunu baska kısılerin bunu ögrenmesi çok kotu olur ve bunu ıstemıyorum
Hala ayni sorun devam ediyor mu? Ediyorsa bir ss ile paylasir misin bize?

PUBG Türkiye Discord

PUBG Nedir ?

PUBG online olarak oynanan bir hayatta kalma oyunudur. Oyunda ilk başta maksimum 100 kişi bir adaya düşüyor ve bu adada hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Hayatta kalmak için ise adadaki silahlar ve mühimmatları rakiplerinizden önce bularak ilk hamleyi yapmanız gerekiyor. Sadece rakiplerle savaşmak elbetteki yetmiyor gittikçe daralan alanda akıllıca hamleler yaparak beklenmedik yerlere siper alarak rakiplerini öldürmeniz gerekiyor. En son hayatta kalan olabilmek için pubgturkiye.org'dan haber ve taktik almayı unutmayın