Pubg Harita Seçimi Geliyor!

Pubg Haberleri, duyuları ve güncellemeleri için burayı takip edebilirsiniz.
Cevapla
no avatar
Administrator
Site Admin
Mesajlar: 25
Kayıt: Pzr Eki 15, 2017 2:21 pm
Konum: Turkey
İletişim:

Pubg Harita Seçimi Geliyor!

Prş Nis 26, 2018 1:05 am

Pubg Oyuncuları!
Sonunda PUBG’ye harita seçimi özelliği getiriyoruz. Tüm dünyadan oyuncular harita seçebilme özelliğinin oyuna eklenmesini istiyordu. Elbette oyuncularımızın isteklerine son derece önem veriyoruz; fakat PUBG’ye bir değişiklik getirirken çok dikkatli davranmak zorundayız. Harita seçiminin oyuna gelmesi bizim için birkaç soruyu da beraberinde getiriyordu:

1) Harita seçiminin getirilmesi belli sunucular ve modlar için çok uzun eşleştirme zamanları ile sonuçlanabilir mi?Bizim için en önemli sorun buydu. Uzun bir tartışma ve araştırma sürecine ihtiyaç duyuyordu. On milyonlarca maçı analiz ederek ve bu veriyi sunucu ve mod için ayırarak harita seçiminin oyuna getirilmesinin kimse için bir dezavantaj olmayacağından emin olmalıydık.

2) Farklı bölgelerdeki oyuncuların farklı istekleri ve oyun stilleri var, harita seçiminin getirilmesi herkes için nasıl mantıklı bir şekilde getirilebilir?Bu sorun için tüm dünyadan gelen geri dönüşlerinizle harita seçimi tasarımımızı birçok kez silip baştan yaptık. Sonunda, eşleştirme için sorun çıkarmayacak bir harita seçimi versiyonu yarattık. Tabii ki hala bu yeni özelliği göz altında tutacağız ve yeni haritalar da eklendiğinden tekrar gözden geçireceğiz.

Resim

Cevapla

PUBG Türkiye Discord

PUBG Nedir ?

PUBG online olarak oynanan bir hayatta kalma oyunudur. Oyunda ilk başta maksimum 100 kişi bir adaya düşüyor ve bu adada hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Hayatta kalmak için ise adadaki silahlar ve mühimmatları rakiplerinizden önce bularak ilk hamleyi yapmanız gerekiyor. Sadece rakiplerle savaşmak elbetteki yetmiyor gittikçe daralan alanda akıllıca hamleler yaparak beklenmedik yerlere siper alarak rakiplerini öldürmeniz gerekiyor. En son hayatta kalan olabilmek için pubgturkiye.org'dan haber ve taktik almayı unutmayın