Pubg Ban

Oyun hakkında genel sorular
no avatar
Yektaylmz

Pubg Ban

Çrş May 02, 2018 1:57 pm

Pubg daha 30 saatim varken ban yedim. Arkadaş ta logitech in mouse nun yazılımı kullanarak recoil azaltma macrosu vardı. Bende dandik mouse umda nasıl olur diye araştırırken autohotkey programini buldum kurdum github dan da pubg script i indirdim. Oyuna denemek icin girdim. Evin duvarlarında deniyordum. Hiç bir ise yaramamıştı. Sonra oyundan çıktığımda steam tarafından banlandiniz yazısı çıkti. Pubg ye mail attığımda macro ban sebebidir diye geri dönüş yaptılar. 2. Mailimde bunu bilmediğimi daha oyunda yeni olduğumu söyledim baya yalvardım en son kanıt göster dediler nasıl bir kanıt gösterebilirim son oyunum un kaydedildiği bir yer varmi screenshot alıp kanıtlamaya çalışacağım

PUBG Türkiye Discord

PUBG Nedir ?

PUBG online olarak oynanan bir hayatta kalma oyunudur. Oyunda ilk başta maksimum 100 kişi bir adaya düşüyor ve bu adada hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Hayatta kalmak için ise adadaki silahlar ve mühimmatları rakiplerinizden önce bularak ilk hamleyi yapmanız gerekiyor. Sadece rakiplerle savaşmak elbetteki yetmiyor gittikçe daralan alanda akıllıca hamleler yaparak beklenmedik yerlere siper alarak rakiplerini öldürmeniz gerekiyor. En son hayatta kalan olabilmek için pubgturkiye.org'dan haber ve taktik almayı unutmayın