Space Soldiers Takımı Dağıldı mı ?

Pubg Haberleri, duyuları ve güncellemeleri için burayı takip edebilirsiniz.
Cevapla
no avatar
Administrator
Site Admin
Mesajlar: 26
Kayıt: Pzr Eki 15, 2017 2:21 pm
Konum: Turkey
İletişim:

Space Soldiers Takımı Dağıldı mı ?

Sal May 22, 2018 1:41 am

Gece saatlerinde tüm oyuncular sosyal medya hesaplarındaki fotoğrafları kaldırarak siyah yapmışlardı. Bu beraberinde birçok dedikoduyu da getirdi. Bazıları bunun bir sosyal sorumluluk projesine destek olabileceği bazıları takımın logo vs değişikliği derken genel düşünce takımın dağılacağı konusundaydı.

Resim

İlerleyen saatlerde neredeyse tüm oyuncuların sosyal medya hesaplarında bir değişiklik daha oldu. Engin 'MAj3R' Küpeli, Çağatay 'DESPE' Sedef, Engin 'ngiN' Kor, Ahmet 'paz' Karahoca ve Buğra 'Calyx' Arkın twitter biyografilerinde yazan 'Space Soldiers' ifadelerini kaldırdılar. Şuan kaldırmayan tek İsmailcan 'XANTARES' Dörtkardeş kalmış durumda. MAJ3R ise twitter biyografisine iş tekliflerine açık olduğunu bildiren bir yazı ekledi. Aynı zamanda Paz, Ngin, Calyx ve MAj3R steam profillerini gizleyerek oradaki fotoğraflarını da siyah yaptılar.

Son olarak XANTARES ve MAj3R dışındaki tüm oyuncular instagramdan Space Soldiers'ın resmi profilini takipten çıkarmasıyla beraber takımın dağıldığı neredeyse şüphesiz diyebiliriz.

Hala yönetim ve oyuncular tarafından bir açıklama gelmese de bu bulgular doğrultusunda ne yazık ki Türkiye'nin en büyük CS:GO takımına veda etmiş olabiliriz.

Hiçbir cepheden bu konu hakkında daha doğrulanmış bir bilgi bulunmamakta. Ancak bazı takım oyuncularına yakın kişiler tarafından bu haber ne yazık ki doğrulandı. Sabah saatlerinde oyunculardan açıklama gelmesi bekleniyor.

Abdullah 'Deco' İstenci

Açıklamaların birinci ağızdan gelmesi bekleniyor.

Cevapla

PUBG Türkiye Discord

PUBG Nedir ?

PUBG online olarak oynanan bir hayatta kalma oyunudur. Oyunda ilk başta maksimum 100 kişi bir adaya düşüyor ve bu adada hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Hayatta kalmak için ise adadaki silahlar ve mühimmatları rakiplerinizden önce bularak ilk hamleyi yapmanız gerekiyor. Sadece rakiplerle savaşmak elbetteki yetmiyor gittikçe daralan alanda akıllıca hamleler yaparak beklenmedik yerlere siper alarak rakiplerini öldürmeniz gerekiyor. En son hayatta kalan olabilmek için pubgturkiye.org'dan haber ve taktik almayı unutmayın