PUBG Auto Revive+Hp Regen Hack

Bir hata veya sorunla karşılaştın mı ? Mümkün olan her ayrıntıyı eklemeyi unutma
no avatar
darchenia

PUBG Auto Revive+Hp Regen Hack

Pzt Haz 04, 2018 7:00 am

Arkadaşlar bugün 4.05.2018 saat 05.00 civarı arkadaşla duo oynuyorduk arkadşım öldü bende devam ediyordum 8 kill ile son 5 e geldim sonra bir duoyu gördüm grozayla birini düşürdüm diğerine sprey attım ki göreceksiniz onada hs atmışım sonra diğerinide düşürdüm normalde ölmesi gerekirken ne hikmetse oda düştü arkadaşı kendi kendine kalkmış ne olduğunu anlayamadım maç sonunda maçın tekrarını açtım ve izledim izledikten sonra şaşkınlık ile olayı videoya alın bunu nereye atacağız bilmiyorum ama bu hackin kesinlikle önüne geçilmesi lazım.
https://www.youtube.com/watch?v=gd59y2WwW18

PUBG Türkiye Discord

PUBG Nedir ?

PUBG online olarak oynanan bir hayatta kalma oyunudur. Oyunda ilk başta maksimum 100 kişi bir adaya düşüyor ve bu adada hayatta kalma mücadelesi veriyorsunuz. Hayatta kalmak için ise adadaki silahlar ve mühimmatları rakiplerinizden önce bularak ilk hamleyi yapmanız gerekiyor. Sadece rakiplerle savaşmak elbetteki yetmiyor gittikçe daralan alanda akıllıca hamleler yaparak beklenmedik yerlere siper alarak rakiplerini öldürmeniz gerekiyor. En son hayatta kalan olabilmek için pubgturkiye.org'dan haber ve taktik almayı unutmayın