PUBG Türkiye Discord Grubumuza Sizde Davetlisiniz. Katılabilmeniz için; aşağıdaki DISCORD butonuna basmanız yeterlidir. Siz değerli oyuncu arkadaşlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 • DISCORD
 • https://discord.gg/zKVM7f7

  PUBG Nedir ?

  PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkarılan bir oyundur. Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına veya takım arkadaşları ile hayatta kalma mücadelesi verirler. UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 4 & 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır. ARMA Serisi, H1Z1 : King of the Kill gibi oyunların ve “Battle Royale” oyun türünün öncüsü olan, PLAYERUNKNOWN takma adıyla dünyaca üne sahip Brendan Greene, bu heyecan verici proje için Bluehole’un tecrübeli ekibiyle birlikte çalışmıştır. Bu sadece bir oyun değil : HAYATTA KALMA SAVAŞI ! En son hayatta kalan olabilmek için pubgturkiye.org 'dan haber ve taktik almayı unutmayın. PubgTurkiye.org iyi oyunlar diler.

  ‎PUBG Discord Duo & Squad

  Kilitli
  Kullanıcı avatarı
  Administrator
  Site Admin
  Mesajlar: 1
  Kayıt: Pzr Eki 15, 2017 2:21 pm
  Konum: Turkey
  İletişim:

  ‎PUBG Discord Duo & Squad

  Prş Tem 12, 2018 3:05 pm

  Pubg Türkiye.org ailesinden herkese merhaba. Kendiniz gibi kaliteli oyun arkadaşı bulmak için siz değerli kardeşlerimizi discord grubumuza bekleriz .

  Pubg Türkiye.org Ailesi iyi oyunlar diler.


  https://discord.gg/zKVM7f7

  Kilitli
   

   

  cron